Value Added Logistics - Video

Foto Naam Functie Afdeling Telefoon E-mail
Yvette van Weeren.jpg Yvette van Weeren
NL: Medewerker Customer Care
EN:
Frontoffice 707 4766
y.v.weeren@bouwlogisticservices.nl
process-YvettevanWeeren.php
Hugo Kranen.jpg Hugo Kranen
NL: Administrateur
EN: Administrator
Finance 707 4591
h.kranen@bouwlogisticservices.nl
process-HugoKranen.php
Peter van Elst.jpg Peter van Elst
NL: Backoffice Support Medewerker
EN: Backoffice Support Assistent
Backoffice Galvanistraat 707 4593
p.v.elst@bouwlogisticservices.nl
process-PetervanElst.php
Vincent van Poortvliet.jpg Vincent van Poortvliet
NL: Backoffice Support Medewerker
EN: Backoffice Support Assistent
Backoffice Galvanistraat 245 5002
v.v.poortvliet@bouwlogisticservices.nl
process-VincentvanPoortvliet.php
Saskia Lauwen.jpg Saskia Lauwen
NL: Backoffice Support Medewerker
EN: Backoffice Support Assistent
Backoffice Beurtschipper 707 4756
s.lauwen@bouwlogisticservices.nl
process-SaskiaLauwen.php
Michel Migchelsen.jpg Michel Migchelsen
NL: Backoffice Support Medewerker
EN: Backoffice Support Assistent
Backoffice Beurtschipper 707 4755
m.migchelsen@bouwlogisticservices.nl
process-MichelMigchelsen.php
Bart Lambooy.jpg Bart Lambooij
NL: Business Analist
EN: Business Analyst
Managementteam 707 4761
b.lambooij@bouwlogisticservices.nl
process-BartLambooij.php
Willem ter Haar.jpg Willem ter Haar
NL: Chauffeurs Coördinator
EN:
Planning dagbegeleiding 245 5005
w.t.haar@bouwlogisticservices.nl
process-WillemterHaar.php
Theo v Domselaar.jpg Theo van Domselaar
NL: Commercieel Manager
EN: Commercial Manager
Managementteam 245 5012
t.v.domselaar@bouwlogisticservices.nl
process-TheovanDomselaar.php
Martien Bouw.jpg Martien Bouw
NL: Directeur & Business Development
EN: Director & Business Development
Directie Team 245 5000
m.bouw@bouwlogisticservices.nl
process-MartienBouw.php
Robert vd Velde.jpg Robert van der Velde
NL: Directeur Finance
EN: Director Finance
Directie Team 245 5015
r.v.d.velde@bouwlogisticservices.nl
process-RobertvanderVelde.php
Patrick Endeman.jpg Patrick Endeman
NL: Directeur Operations
EN: Director Operations
Directie Team 707 4596
p.endeman@bouwlogisticservices.nl
process-PatrickEndeman.php
Ronald van Leeuwen.jpg Ronald van Leeuwen
NL: Facturatie, Accijnsadministratie
EN: Invoicing & Excise Administration Assistant
Finance 245 5011
r.v.leeuwen@bouwlogisticservices.nl
process-RonaldvanLeeuwen.php
Wouter Bouw.jpg Wouter Bouw
NL: Hoofd planning
EN: Planning Manager
Planning 245 5000
w.bouw@bouwlogisticservices.nl
process-WouterBouw.php
Janita Verweij.jpg Janita Verweij
NL: HR Medewerker
EN: HR Assistant
HRM 245 5006
j.verweij@bouwlogisticservices.nl
process-JanitaVerweij.php
Harry Klarenbeek.jpg Harry Klarenbeek
NL: ICT manager
EN: ICT Manager
Managementteam 707 4592
h.klarenbeek@bouwlogisticservices.nl
process-HarryKlarenbeek.php
Rogier Boute.jpg Rogier Boute
NL: ICT Medewerker
EN: ICT Assistant
ICT 707 4752
r.boute@bouwlogisticservices.nl
process-RogierBoute.php
Peter Tak.jpg Peter Tak
NL: Management assistent
EN: Management Assistant
ICT 245 5001
p.tak@bouwlogisticservices.nl
process-PeterTak.php
Claudia vd Hoorn_def.jpg Claudia van den Hoorn
NL: Medewerker Customer Care
EN:
Frontoffice 707 4766
c.v.d.hoorn@bouwlogisticservices.nl
process-ClaudiavandenHoorn.php
Nurdogan Ozcan.jpg Nurdogan Ozcan
NL: Medewerker Customer Care
EN: Customer Care Employee
Frontoffice 707 4766
n.ozcan@bouwlogisticservices.nl
process-NurdoganOzcan.php
Nadine Boon.jpg Nadine Boon
NL: Medewerker Customer Care
EN:
Frontoffice 707 4766
n.boon@bouwlogisticservices.nl
process-NadineBoon.php
Remon Talens.jpg Remon Talens
NL: Medewerker Finance
EN: Financial Assistant
Finance 707 4754
r.talens@bouwlogisticservices.nl
process-RemonTalens.php
Gerda van Leeuwen.jpg Gerda van Leeuwen
NL: Medewerker Finance
EN: Finance Assistant
Finance 245 5014
g.v.leeuwen@bouwlogisticservices.nl
process-GerdavanLeeuwen.php
Debbie Heimensem.jpg Debbie Heimensem
NL: Medewerker Finance
EN: Finance Assistant
Finance 245 5017
d.heimensem@bouwlogisticservices.nl
process-DebbieHeimensem.php
Jeffrey de Witte.jpg Jeffrey de Witte
NL: Teamleider Customer Care
EN: Team Leader Customer Care
Frontoffice 707 4766
j.d.witte@bouwlogisticservices.nl
process-JeffreydeWitte.php
Ronald Hagers.jpg Ronald Hagers
NL: Transport Manager
EN: Manager Transport
Managementteam 245 5016
r.hagers@bouwlogisticservices.nl
process-RonaldHagers.php
Wendy Groen.jpg Wendy Groen
NL: Transportplanner
EN: Transport Planner
Planning 707 4757
w.groen@bouwlogisticservices.nl
process-WendyGroen.php
Michel vd Linden.jpg Michel van der Linden
NL: Transportplanner
EN: Transport Planner
Planning dagbegeleiding 247 4599
m.v.d.linden@bouwlogisticservices.nl
process-MichelvanderLinden.php
Raymond Machelsen.jpg Raymond Machelesen
NL: Transportplanner
EN: Transport Planner
Planning dagbegeleiding 247 4599
r.machelesen@bouwlogisticservices.nl
process-RaymondMachelesen.php
Henk Hop.jpg Henk Hop
NL: Transportplanner
EN: Transport Planner
Planning 245 5019
h.hop@bouwlogisticservices.nl
process-HenkHop.php